Ağustos 2, 2022

SuperBook, NFL SuperContest için ‘Sezon İçi’ Tatlandırıcıları Genişletiyor

ile america


Circa, geçen hafta 2022 NFL yarışmalarının ayrıntılarını açıkladı, ancak bir şey bilen herkes bunun şehirdeki tek oyun olmadığını biliyor. Westgate Las Vegas’taki SuperBook, 1988’den beri NFL handikap yarışmaları düzenliyor ve bu sezon geleneğini bazı ek avantajlarla devam ettirecek.

Son yıllarda, ana SüperYarışma, sezon içi yan yarışmaların yanı sıra tam sezon şampiyonasına da yer verdi. Bu sezon içi yarışmalar bu yıl artacak (dokuzdan 11’e), üç haftalık altı yarışma (ilk üçe ödemeler, 50.000$ birincilik ödülü), altı haftalık üç yarışma (ilk dörde ödemeler, 75.000$ birincilik ödülü) ve dokuz haftalık iki yarışma (ilk beşe yapılan ödemeler, 100.000$ birincilik ödülü).

SuperBook Sports başkan yardımcısı Jay Kornegay, “İnsanlar zorlu yıllar veya zorlu koşular geçiriyorsa, bu sezon içi yarışmalar size yeni bir hayat verebilir” dedi. “Biraz sıcak bir seriye devam edebilirsin ve bir şansın var. … Yarışmacılardan aldığımız geri bildirimler nedeniyle sezon içi yarışmaları genişlettik. Çok iyi karşılandılar.”

SuperContest, 80’lerden beri sezon boyu süren ana yapısını korudu, katılımcılar NFL sezonunun her haftası yayılmaya karşı beş seçim yaptı ve giriş ücreti 1.000 $ (en fazla üç giriş, ilk 30 yer ödendi) . Ancak SuperBook’un daha riskli, kazananın her şeyi aldığı bir yarışma da var: SuperContest Gold. Altın uçuş için giriş ücreti 5,000$’dır ve ödül havuzunun tamamı kazanana aittir. Circa’nınki gibi SuperBook yarışmalarında komisyon yok. Geçen sezonun SuperContest Gold kazananı 435.000 $ kazandı.

SuperBook’un ayrıca NFL sezonunun ikinci yarısını kapsayan ve 500 dolarlık katılım hakkı olan bir “Yeniden Başlatma” yarışması var. Yarışmacılar 12 Kasım’a kadar katılabilirler.
güvenilir bahis siteleri